O firmie

Fotolia_70527241_Subscription_XXL_248

Jedna umowa – wiele rozwiązań

IXI Connect to nowa marka usług na rynku pośrednictwa finansowego. Wykorzystując nasze 15-letnie doświadczenie w pracy w sektorze finansowym, przygotowaliśmy wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci wkroczyć na zupełnie nową drogę skutecznej sprzedaży. Jako operator bankowy budujemy nowoczesną sieć przeznaczoną dla agencji bankowych, pośredników finansowych i brokerów ubezpieczeniowych w całym kraju.

Stawiamy na wygodę, elastyczność i indywidualne rozwiązania. Udostępniamy usługi największych banków w Polsce – bez uciążliwych negocjacji, klauzuli negocjacji i konieczności wizyt w odległych placówkach. W ten sposób dajemy naszym klientom możliwość komfortowej pracy i oszczędności czasu, a przede wszystkim sprawiamy, że ich oferta staje się jeszcze bardziej wszechstronna.

Elastyczność, która procentuje

Dzięki ugruntowanej pozycji na rynku możemy zaoferować wyższe prowizje niż w przypadkach indywidualnych umów. Umożliwiamy także ominięcie konieczności podpisania umowy na wyłączność, której wymaga wiele banków przy bezpośredniej współpracy.

Przez lata poznaliśmy przeszkody, które stają się na drodze pośredników finansowych. Dziś w wygodny sposób pomagamy Ci je ominąć – abyś mógł rozłożyć przed swoimi klientami jeszcze szerszy wachlarz możliwości!

Dojedziemy w każde miejsce w Polsce i uzgodnimy warunki współpracy.
To proste – skontaktuj się z nami!